lonely woman under umbrella lights in the dark,digital painting

Reading Time: 2 minutes

CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZMIŞ. KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR VERİRMİŞ. TAPU CEBİNDE PARA CÜZDANINDA DEĞİLSE RÜYA GÖRME.  PARAN KADAR KONUŞ. GERÇEKLERİ GÖRMEK VE KABULLENMEK BİR KARAKTER MESELESİDİR. SAYGI ve YALAN söylememek; SAĞLAM KARAKTERLİ MEDENİ İNSANLARIN ASİL DAVRANIŞIDIR.(tamahkar ve sahtekarların saygılarına aldanmayın!)

Az yalan, çok yalan yoktur; yalan yalandır. Tamahkar, sahtekar ve karakteri bozuk olanlar tarafından YALAN; bilinçli,maksatlı, şerefsizce söylenir ve davranışlarla yapılır. Yalan söyleyemeyenlerin, yalancılar tarafından kandırılma ihtimali yüksektir.Ama güzel bir atasözümüz vardır;YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR.Yalan söyleyemeyenler; bu hassasiyetinizi unutmayın, yalancılara karşı uyanık ve dikkatli, olun. SOMUT neticeleri iyi görürseniz, yalancıları kısa sürede farkedebilirsiniz. Ayinesi iştir kişinin lafa  bakılmaz. Belge (belge sahte olabilir, gerçek olduğunu da teyit etmelisiniz.) ve en az üç ayrı yerden teyit etmeden hiç birşeye inanmayın. Söz uçar yazı kalır, yazılı olsun,unutmayın…!!!!!!!!

BİLGİ, İŞ, SOSYAL, PARA,  MAL, EVLİLİK, CİNSELLİK, BEYİN, (beynini, insani aklını, şeytani zeka değil) ALANLARINDA YAŞINA UYGUN OLGUN VE DOYGUN GELİŞİM GÖSTEREMEYENLER SIKINTILIDIR. 

HADDİNİ, HUKUKUNU, BOYUNU, KİLONU İYİ BİLECEKSİN. Büyük lokma ye büyük konuşma, aksi halde hayat o büyük konuşmalarını teker teker yutturur. Kimsenin tetikçisi olmayın, herkes kendi tetiğini kendisi çeksin. Gaza gelerek  birilerine  alet olmayın. Sıkıntı , sevinç, tereddüt ve gaz zamanlarınızda karar ve söz vermeyin. Zararınızdan, yanlışınızdan dönmekten korkmayın, kabul edin özür dileyin ve helalleşerek yolunuza devam edin.

iNSAN, kendisi samimi istek, inanç ve arzu ile gayret ederek çalışmazsa; sizin karşınızdakine iyilik adına da olsa yapabileceğiniz pek fazla bir şey yoktur, aklınızı, emeğinizi, zamanınızı, paranızı boşa tüketmeyin…

İnsanlar; insanlığa, şeytanlığa ve ne olduğunu pek bilmek istemedikleri karmaşaya yol alırlar, bu yolculuk tamamen kendi seçimleridir…..Herkes farkındadır, hangi yolu seçtiğinin ve hangi yolda ilerlediğinin….

[1]https://www.hurriyetugurcan.com/

About The Author

References

References
1 https://www.hurriyetugurcan.com/

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.